DO3DY

DO3DY

Vaše cena bez DPH
14 000,00 Kč
Vaše cena s DPH
16 940,00 Kč
14000
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
DO3DY

 

Flexibilní tablet pro školy - Win 8.1, 32-bit + IES, Intel Atom Z 3740 D 1,33 GHz,displej 10,1", 1366×768 LCD TN, pamět 2GB, interní 32GB, Wifi, Bluetooth, duální kamera s lupou, teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr, klávesniceTablet DO3DY je flexibilní školní tablet v provedení typu 2v1 (odnímatelná klávesnice), vybavený kvalitním softwarem a nadstandardními nástroji.


Windows 8.1 PRO - možnost připojení tabletů do domény, což nižší verze operačního systému dodávané u standardních tabletů neumožňují.
PASCO SPARKvue
zahrnuje již připravené aktivity. Díky svému atraktivnímu a přehlednému rozhraní je vhodný pro použití na základních i středních školách. Spojuje technologii s výukou. Díky českému prostředí i připraveným úlohám můžete ihned začít. Databáze příprav na portále www.experimentujme.cz
Senzory teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr.Ihned je možné měřit veličiny jako jsou hluk či zrychlení. Vše je doplněno o 26 hotových, předinstalovaných a k okamžitému použití připravených experimentů.
Intel Classroom Manager - nástroj pro správu tabletů, z učitelského počítače budete moci rychle a efektivně pracovat s každým studentem.
McAffe Antivirus Plus - antivirová ochrana na 5 let zdarma
ArtRage -nástroj pro reálnou digitální kresbu
Intel Education Media Camera - Záznam, střih a tvorba video materiálů
Intel Education Lab Camera -Kamera s výukovými funkcemi včetně mikroskopu


Další výhody:
- robustní provedení
- odolnost proti pádu
- odolnost proti vodě
- odolnost proti prachu
- dlouhá životnost baterie (8h)
- integrovaný stylus
- duální kamera s funkcí lupy / "mikroskopu"


Kompletní specifikace zde

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty