DISK STREAM SET

DISK STREAM SET

Vaše cena bez DPH
12 750,00 Kč
Vaše cena s DPH
15 427,50 Kč
12750
Dostupnost
na objednávku
Kód
VVHD010

 
DISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SETDISK STREAM SET


Základní sestava ke přenosu videa a zvuku pro všechny, kteří chtějí živě vysílat prostřednictvím videokonferencí.

Základní sestava ke přenosu videa a zvuku pro všechny, kteří chtějí živě vysílat prostřednictvím videokonferencí. Sestava je školám a osobám, pro které je mobilní telefon či běžná web kamera málo a chtějí při výuce a zveřejňování jejich obsahu či videokonferenčních hovorech přejít na vyšší úroveň.

Základním prvkem je robotická PTZ kamera Value HD V20C, která pracuje v režimu 1080 p (až 50/60 p) a je osazena objektivem s 10x optickým zoomem. Je vhodná jak pro široký záběr, tak pro detailní delší záběry a díky možnosti předem nastavených záběrů lze snadno během produkce záběry střídat. Kamera je vybavena rozhraním USB 2.0, přes které dodává do PC video ve formátu H.264.

 

Počítač pak kameru automaticky detekuje bez nutnosti instalace ovladačů, a v systému se pak zobrazuje jako webkamera. Takto lze kameru využít pro live přenos na Microsoft Teams, Google Meet a podobné platformy. Kameru je možné dálkově ovládat (polohovat) pomocí IR ovladače, nebo počítače přes USB propojení. Součástí setu je všesměrový mikrofon s reproduktorem M200 USB, který se rovněž plug and play připojuje k PC bez nutnosti instalace dalších ovladačů. Mikrofon dokáže kvalitně snímat zvuk a zároveň při videokonferencích reprodukuje hlas dalších účastníků konferenčního hovoru bez nežádoucí zpětné vazby.


Interaktivní tabule | VýrobceACTIV Promethean
Interaktivní tabule | DruhPříslušenství
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat